Buty taktyczne, które gwarantują doskonałą amortyzację stopy

Buty taktyczne, które gwarantują doskonałą amortyzację stopy

Miłośnicy survivalowych wycieczek oraz pieszych wypraw górskich zwracają szczególną uwagę na wysokojakościowe buty. Na szczególną uwagę w tej kwestii zasługuje model LOWA ZEPHYR. Producent obuwia przykłada bardzo dużą wagę do jego wykonania, dlatego można być pewnym, że posłuży ono dłużej niż tylko jeden sezon. Co ważne, te buty nadają się na bardzo trudne warunki, gwarantują doskonałą przyczepność, a przy tym również wentylację i maksymalny komfort noszenia.

Wodoodporne buty dla miłośników pieszych wycieczek

 

Cechą charakterystyczną butów LOWA ZEPHYR jest ich protektorowa podeszwa, która wykazuje działanie antypoślizgowe.

Cechą charakterystyczną butów LOWA ZEPHYR jest ich protektorowa podeszwa, która wykazuje działanie antypoślizgowe. Obuwie tej marki posiada głęboki bieżnik, który gwarantuje doskonałą przyczepność nawet do śliskiego podłoża. Buty idealnie nadają się na jesienną słotę jak i również na srogą zimę. Obuwie taktyczne wyżej wymienionego producenta gwarantuje doskonałą jakość i co ważne, różnorodność modelową. Występują one w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu można mieć pewność, że każdy znajdzie dla siebie produkt spełniający jego oczekiwania. Czym jeszcze wyróżniają się te buty? Posiadają one charakterystyczną, pancerną budowę. Buty te wyposażone są także w najwyższej jakości membranę wodoodporną typu GORE-TEX Extended Comfort. Membrana charakteryzuje się tym, że zapewnia bardzo wysoki poziom ochrony. Dzięki temu stopa nawet po wielogodzinnym marszu w deszczu pozostaje sucha. Jest to zatem doskonała ochrona przed ewentualnym przemakaniem stopy.

Buty, które zapewniają najwyższy poziom stabilizacji i wygodę noszenia

 

Cechą charakterystyczną butów LOWA ZEPHYR jest ich protektorowa podeszwa, która wykazuje działanie antypoślizgowe

Istotny jest również fakt, że wyżej wymieniona membrana pozwala stopie oddychać, gdyż odprowadza ona wilgoć na zewnątrz. Kolejną, bardzo ważną kwestią jest informacja, że Cholewka tych butów taktycznych jest zaprojektowana z porządnej, naturalnej skóry dwoiny. Dodatkowo, co jest również ważne, posiada ona wzmocnienie tak zwane ,,strefowe”. W miejscach wymagających wzmocnienia, producent zastosował wysokogatunkowe tworzywo syntetyczne. Kolejną ważną kwestią jest fakt, że bezpośrednio od podeszwy na cholewkę nachodzi specjalistyczna poliuretanowa rama, która zapewnia stopom najwyższy poziom stabilizacji. Co więcej, daje ona dodatkową ochronę przed przetarciem i ewentualnym uszkodzeniem mechanicznym. W drodze podsumowania warto pamiętać, że obuwie tej marki:

  • gwarantuje maksymalną wygodę,
  • zapewnia wysoki poziom stabilizacji,
  • nie przemaka,
  • zabezpiecza kostkę przed ewentualną kontuzją,
  • przepuszcza powietrze do środka, zapobiegając poceniu się stóp.